DESTINY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alnala - arc mage

Goto down

Alnala - arc mage Empty Alnala - arc mage

Příspěvek  Alnala Fri Jan 08, 2010 9:04 pm

Ahoj,

Alnala
mage/arcane
main
dps - posledne OS10+3 - 4800dps
armory(nejako mi to nejde eror pise:
23r, Bratislava
hram wow 4 roky, zacal som na freeckach, potom tu, a teraz som mal rok pauzu, tak aj preto hladam guildu. stara sa rozpadla..
spec - no mal som trochu zmatok s tym arcane, ked som odchadzal sa hral fire/arc, ale uz v poho, aj gemy nedavam crit ale haste/spirit
naj uspech - toc 25 a trophy:)
co chcem raidovat: toc 10 mam okram daggera eq, tak odtial vyssie, toc10/25, togc10/25, neskor aj icc10/25, ostatne raidy na achievy, for fun a tak, pripadne kde bude treba nejake farmy pomoct
cas na raidy: stale mam skuskove, idealne podvecer
styl hrania- stale, teraz sa aj ucim na skusky, ale casu dost popri tom
predchádzajúca guilda - Legend of anthoria, rozpadla sa ked leader odisiel, )vtedy som mal pauzu v hrani, a teraz som bol iba tak skuskovo v par guildach , no nikde sa nic neraidovalo..Legend of anth bola fajn guilda, keby este existovala ostavam tam
v guilde nepoznam nikoho
na raid si bravam flask, maso, arccane dusty, dobru naladu, dostatok casu, na progres tych flaskov viac, vt
progress wipy: 8-9 som zazil, ked sa naplanuje progres tak je najlepsie sa dohodnut ze progresujeme od 18,00 - 23,00 napr a pokracuje sa dalej potom inokedy, je to na dohode
prof mam ench a min(v priebehu 1 mesiaca menim min na jwc)

som prisposobivy, rad prijmem dobru radu,

dik, s pozdravom

Alnala

Alnala
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Alnala - arc mage Empty prihlaska

Příspěvek  Proxima Sat Jan 09, 2010 1:09 pm

Caff...dik ze si si nasiel cas na prihlasku vsetko sa zda byt ok ale prave teraz mame zatial magov dost :/ GL HF !
Proxima
Proxima
Noob
Noob

Poèet pøíspìvkù : 3
Aktivita : 5267
Join date : 22. 12. 09
Age : 40
Location : tu :)

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru