DESTINY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vanzant - Protection Warrior

Goto down

Vanzant - Protection Warrior Empty Vanzant - Protection Warrior

Příspěvek  Vanzant Sat Aug 07, 2010 11:12 am

Název char: Vanzant
Class/Spec: Primarne Protection Warrior, Secondary Fury DPS
Main/Alt: Na DT nemám alta
Heal co healoval, Dps - dps, tank staty full buffed cca 45k HP, def cap mam, 26500 armor, 62 percent avoidance
Armory link
Věk, Kraj: 18, Slovensko, obec pri Bratislave
Jak dlouho hraješ Wow: wowko hrajem este od classicu warcraft, na ofiku hram odkedy vysiel WOTLK, s mensimi prestavkami
Jak dlouho hraješ Spec: Warriora hram dost dlho, ovladam PVE Prot, aj Fury, aj support Arms, PVP hram len relaxacne
Nej úspěchy ve Wow: na ofiku nejak extra vyrazne uspechy zatial za sebou nemam
Jaké raidy bys rád chodil: momentalne mam GS 4800, stale farmim, stit , boty, opasok a back, takez ICC heroicy, tocka, a po ziskani tychto veci by som rad zacal Toch, togc, a hlavne by so mrad ziskaval skusenosti s ICC, taktiky, na tieto vysoke instancie zatial nepoznam, ale velmi rad sa s nimi zoznamim
Čas na raidy: v podstate hocikedy, cez prazdniny kedykolvek, a cez skolu, piatok, sobota, hocikedy, a cez tyzden podla okolnosti, maximalne do tej 23.00
Styl hraní: (casual, často, pořád atp. ) hram relaxacne co sa tyka obycajneho hrania, ale na raidy si vzdy najdem cas
Předchozí guilda + důvod odchodu - predchoziu guildu som opustil lebo to bola banda hlupakov a malych deti s ktorymi sa nedalo normalne komunikovat, nazov guildy si nepametam, ale viem ze ta guilda sa uz rozpadla
Znáš někoho v guildě:zatial ne
Co by sis sebou vzal na raid: flasky, zradlo, scrolly, secondary gear, a lestidlo na tusky (som troll warrior)
Kolik nejvíc progress wipů jsi zažil a kolik jich akceptuješ: pametam si jeden nezabudnutelny wipe v pit of saron, kde sme wipli 8x za sebou, ale nie mojou vinou, bol tam neschopny healer, a akceptujem tam 4 wipy, po viacerich stracam trpezlivost

s pozdravom Vanzant

Vanzant
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vanzant - Protection Warrior Empty link

Příspěvek  Vanzant Sat Aug 07, 2010 11:20 am


Vanzant
Noob
Noob

Poèet pøíspìvkù : 1
Aktivita : 5035
Join date : 07. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru